Son işlerimizi görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.

  Son İşler >

  İş Ortaklarımız

  İnter

  Globalleşen dünyada hayatta kalabilmek için perakendeciler, her geçen gün, müşterilerine farklı satınalma deneyimleri yaşatacak yeni stratejileri hayata geçirmek zorundalar. Amacımız bilgi teknolojilerini kullanarak müşterilerinizin kasada bekleme sürelerini azaltmak, mağazalarınıza yeni müşteriler kazandıracak ve mevcut müşterilerinizin markanıza olan sadakatini arttıracak uygulamalar geliştirmektir. Bilgi işlemin ve muhasebenin iş yükünü biraz olsun azaltarak, müşterilerinize daha fazla odaklanmanıza yardım ediyoruz.

  İntrade Bilgisayar Elektronik A.Ş. 1995 yılında, İnter marka mali onaylı POS yazarkasa satış, pazarlama hizmetlerini gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur. İnter markası ile üretilen online POS yazarkasa cihazlarımızın mali onaylı kasa yazılımları ve puan, promosyon, raporlama amaçlı yazılımları Türkiye’de İnter mühendisleri tarafından yurt dışından hiçbir know-how almadan hazırlanmaktadır. Elektronik Kayıt Ünitesinin (EKÜ) tasarımı ve FMC kart tasarımı yine Türk mühendisler tarafından yapılmaktadır.

  İnter, online POS yazarkasa donanım ve yazılımı konusunda uzmanlaşmış Türkiye’nin en büyük firmasıdır. İnter’i büyük yapan sadece cihazlarının kalitesi ve yazılımlarının esnekliği değil, satış sonrası verdiği eşsiz hizmet kalitesidir.

  Sektöre girdiğinden beri uygun fiyat ve kaliteyi bir arada bulunduran gerçek anlamda koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen ve bundan taviz vermeyen İnter, 250’nin üzerinde bayi ve 30’u aşkın çözüm ortağı ile 81 ilde hizmet verebilen, online yazarkasa alanında Türkiye’nin en güçlü firmasıdır. İnter, satış sonrasında tüm Türkiye’de güçlü servisi ve yedek parça desteği ile ilk günden bugüne hep perakendecinin yanında oldu.
  Tamamen Türk mühendislerce, Türkiye perakende sektörüne yönelik hazırlanan online POS yazarkasa yazılımları sayesinde İnter bugün marketlerden, eczanelere perakendenin her alanında, Türkiye’nin 81 ilinde, 15.000’i aşkın noktada kullanılmaktadır. Sektörün her segmentine kaliteli ürünleri, satış sonrası hizmet üstünlüğüyle sunan İntrade özellikle yerel zincirlerde pazar lideri konumundadır.

  2003 yılında dış ticaret yapmaya başlayan İnter bugün, Azerbaycan, Özbekistan, Sudan, İran, Irak, Suudi Arabistan, Dubai gibi pek çok ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.

  “Türk perakendecisinin bir bildiği var.”

  İnter artık bir sektör klasiği haline gelen ve market zincirlerinin vazgeçilmezi MPOS mali onaylı yazarkasa cihazı yanında, 2010 yılında küçük boyutları ile düşük metrekareli mağazalarda kolaylıkla kullanılabilen IPOS markalı mali onaylı yazarkasa cihazını piyasaya sunmuş ve bu alanda Türkiye’de bir ilk olmuştur.

  http://www.inter-pos.com

  Diğerleri