Son işlerimizi görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.

  Son İşler >

  İş Ortaklarımız

  Perkon

  Barkod Sistemleri" olarak da bilinen Otomatik Tanımlama ve Veri Toplama ( OT/VT ) sektörünün lider firmalarından olan PERKON, 1997 yılında faaliyetine başlamıştır. Kuruluşundan bu yana güçlü, yaygın iş ortakları ve artan müşteri portföyü ile hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemiştir.
  PERKON ARGOX , ATID, DATALOGIC,HITI, IMPINJ, ISHIDA, M3 MOBILE , PARTNER, POSTLAB, PRICER, SEWOO ve WIDEFLY gibi dünyanın önde gelen markalarının, TÜRKİYE Distribütörlüğünü ve satış sonrası hizmet desteğini sağlamaktadır.

  90 kişiyi aşkın uzman personeli ve 600 den fazla bayisi ile PERKON; üretim, lojistik, perakende, sağlık ve kamu alanlarında bir çok firmaya ürün ve çözümler sunmaktan gurur duymaktadır.

  PERKON; Farklı modellerde Barkod Okuyucular (CCD, laser, endüstriyel tip, Radyo Frekanslı Kablosuz), Windows tabanlı El Terminaleri, Etiket yazıcılar (sabit ve portatif), Personel Devam Kontrol Sistemleri, Yemekhane Kontrol Sistemleri, Fiyat Kontrol Cihazları (Kendi ürünümüz), Barkod yazıcılı teraziler, Araçta Muhasebe Sistemleri (kendi ürünümüz), RFID okuyucu, anten ve Tag’ler, Slot okuyucular (Kart uygulamaları) sunmaktadır.

  Ayrıca, müşterilerine özel depo, stok sayım, mobil market ve sipariş, demirbaş takip, barkod etiketleme, RFID Araç takip ve ERP entegrasyonları gibi yazılım uygulamaları da mevcuttur.

  Özellikle temsilcisi olduğu firmaların eğitim sertifikalarına sahip teknik personeli ile PERKON, servis desteği ve çözümleme alanında Türkiye’ nin öncü firmaları arasındadır. Dünya’ nın en büyük OT/VT üreticilerinden biri olan DATALOGİC firmasının Türkiye’de iş ortaklığını (Quality Partner)yürütmektedir.
  Başarılı Ar-Ge çalışmaları ile kendi markasını yaratan PERKON, geleceğe güvenle bakmaktadır.
  www.perkon.com.tr

  Diğerleri