Son işlerimizi görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.

  Son İşler >

  Kurumsal Bilgiler

  İŞ POLİTİKASI

  Firmamız her işi yapan değil “yaptığı işte uzman” olma anlayışına sahiptir. Bu nedenle de iş geliştirme anlamında ciddi yatırımlar yapmaktadır. Firma politikamız katma değer yaratabilecek ürünleri müşteriyle buluşturarak fiyat/performans noktasındaki en uygun ürünlerin pazarlamasını yaparak kazanç elde etmektir. İş ciddiyetine son derece önem veren bir firma olarak bütün ürünlerimizin distribütör kaynaklı ürünler olmasına azami dikkat göstermekteyiz. Bu nedenle de distribütörlerden ya da çok ciddi dağıtıcı firmalardan ürünlerimizi tedarik etmekteyiz. Gelişen pazara ve müşteri isteklerine göre ürün çeşidimizi geliştirmekteyiz. Pazarda yer edinmeye çalışan yeni markalar yerine bu konuda dünyada kendini kanıtlamış uluslararası markalarla çalışmaya dikkat etmekteyiz. Bu markalarla birlikte hareket ederek pazar payımızı artırmak gayesindeyiz.

  MİSYON

  Kurumsal firmaları müşteri kitlesi olarak belirleyen firmamız, müşterilerinin teknolojik gelişimlerini sağlayarak “katma değer üreten bilişim partneri” olma misyonunu üstlenmiştir.

  Firmamız yalnızca donanım ve yazılım ihtiyaçlarını temin etmekle kalmamakta aynı zamanda müşterisinin faaliyet gösterdiği sektördeki tüm yenilikleri de takip ederek iş ortağının rakipleriyle yarışabileceği teknolojik seviyeye gelebilmesi için gerekli LAN, Wan, Network altyapısı, veri depolama, internet güvenliği gibi çözüm çeşitlerini de müşterisine sunmaktadır.

  Piyasa şartları gereği oluşan ihtiyaçlar doğrultusunda endüstriyel alanlarda da ihtiyaç haline gelen donanımları montajlayarak ve bu uygulamaları geliştirip müşterisinin kullanımına açarak, hizmet verdiği firmanın bilişim altyapısıyla uluslararası düzeyde rekabet etmesini sağlayarak, kaliteli üretici noktasına ulaşabilmesini kendisine misyon olarak seçmiştir.

  VİZYON

  Marka Bilgisayar “ÇÖZÜM ÜRETİR” sloganını bilişim sektörünün her alanında uygulama vizyonunu hedefler. Müşterilerinin minimum maliyetle teknolojinin maksimum imkanlarından yararlanması için gerekli bütün materyalleri temin ederek, müşterisinin bilişimle ilgili tüm ihtiyaçlarına çözüm üreten ve müşterisinin teknolojik altyapısı sayesinde yatırım/kazanç grafiğini yukarıya taşıyabilen iş ortağı olmayı amaçlamakta ve bütün çalışmalarını bu doğrultuda yapmaktadır.

  Marka Bilgisayarın en büyük amacı sektörel sürekliliktir. Kurumsal yapılanmasını tamamlamış, verdiği hizmetleri hakkıyla yerine getiren, müşteri memnuniyetini iş standardı haline getirmiş, doğru hizmet politikası ile kaliteli ürün portföyünü birleştirmiş, kurumsal çözümlerde sektörünün lider firması olmak temel amacımızdır.